Navigacija

• Podaci ažuriranja

Data from the software aSc Substitution was updated
  • Podaci ažuriranja

Data from the software aScTimeTables was updated
  • Mobile users

Dragi korisnici mobilnih telefona.

možete provjeriti svoj raspored i zamjene i na mobilnom uređaju. Ako imate iPhone,iPad ili Android uređaj, možete preuzeti izvornu aplikaciju za te platforme.

Za više informacija molimo provjerite: mobile.edupage.org

• Rasporedi i zamjene

Dragi učenici i učitelji,

sada možete provjeriti važeći raspored i dnevne zamjene. Samo kliknite na poveznice na vrhu stranice.

• Rođenje ove stranice

06/09/2015 Web stranica rasporeda naše škole je napokon na internetu. Ovdje ćete pronaći puno upotrebljivih i zanimljivih informacija. Popis razreda, nastavnika, raspored, zamjene i druge podatake.
  • Mobile application

You can download a mobile application from http://mobile.edupage.org. You can log into the mobile application using the same username and password you use to login to this EduPage. The advantage of using mobile application is that you will receive free notifications each time your timetable or substitution changes. If you haven’t received the password yet – you can use the mobile application as “guest“, but you will only be able to see the public information.

• Škola za turizam, ugostiteljstvo i trgovinu, Kandlerova 48, Pula
  • (+12) 34-567-890